امین امیدوار

برنامه نویس وب سایت

مدرس

فریلنسر

مشاور تبلیغات

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

امین امیدوار

برنامه نویس وب سایت

مدرس

فریلنسر

مشاور تبلیغات

نوشته های بلاگ

تغییر الگوریتم های گوگل

دی ۲۹, ۱۳۹۸ آموزش
تغییر الگوریتم های گوگل

تغییر الگوریتم های گوگل

🔖آپدیت الگوریتم سرچ گوگل در این هفته – سیگنال های گیج کننده

در حال حاضر سیگنال های بسیار آشفته و درهمی وجود دارد که بیشتر انها امکان دارد به خاطر باگی باشد که در گوگل آنالیتیکس رخ داده یا شاید به علت وقوع بروز رسانی دیگری در الگوریتم رتبه بندی سرچ گوگل باشد. .
📌برخی از سئوکاران باوجود اینکه در رتبه بندی سایت های خود با به روزرسانی هایی مواجه شده اند ، مخالف این قضیه هستند که تغییرات بوجود آمده به خاطر اشکال در آنالیتکس باشد.
📍در انجمن های مختلف در اینباره صحبت های قابل توجهی شده که بیشتر پیرامون مشکل گوگل آنالیتکس است ، با این حال نوساناتی که در ابزار ها مشاهده شده و قسمتی از مکالمات انجمن ها را برایتان آورده ایم . .
🔖قسمت هایی از مکالمات انجمن ها پیرامون آپدیت گوگل

(صحبت های مربوط به مشکلات آنالیتکس را حذف کردیم) :
(انجمن های : WebmasterWorld و Black Hat World) .

🌀+ در مورد سایت من ، بدون شک مشکل از آنلیتکس نیست ، افت شدیدی حدود ۴۰ درصد در ترافیک ادسنس و محتوای تولید شده توسط کاربر سایتم داشتم ، به نظر من یک به روز رسانی بزرگ در حال وقوع است. .
🌀+ برای من هم شرایط همینطور به نظر میرسه ، اما من چند روز صبر میکنم تا ببینیم چه خبر و بازخورد بقیه از این جریان چی هست ، اما در کل خوب به نظر نمیرسه ، طبق تجزیه و تحلیل از هفته گذشته ۵۵ درصد افت داشتم. .
📍افت ترافیک ربطی به آنالیتکس نداشت ، از طرفی داده های دیگر ابزار ها و سایت ها هم نوساناتی را نشان میدهد ، به طور کلی این هفته همه چیز مرده بود ، اما دقیقا مشابه سال گذشته است. جالب است که دقیقا همان چند روز سال گذشته دوباره تکرار شد ، شاید فکر کنید ترافیک بسیار تصادفی توزیع میشود اما بیشتر شبیه به یک الگو مصنوعی شبیه سازی شده از رفتار طبیعی است. .
🌀+ رتبه های این مدت :
رتبه ۱ – رتبه ۵۵ – رتبه ۴۴ – بدون رتبه ! .
🌀+ دو تا از سایت های من هر کدوم به طریقی ضربه خوردند ؛ من نمیدانم واقعا علت چی میتونه باشه ، برخی از رتبه ها هنوز در جای خود هستند ، اما برخی ناپدید شدند و برخی بیش از ۵۰ امتیاز از دست دادند. .
💡به نظر میرسد سئوکاران کلاه سیاه بیشتر درگیر ماجرای آپدیت ها شده اند. .
🔖در هر صورت ، به ترافیک گوگل آنالیتکس توجه نکنید ، بلکه حواستان به رتبه بندی هایی باشد که خودتان بررسی کردید و ابزار ها نشان میدهد و شاید آنچه که کنسول گوگل میگوید.

امین امیدوار در آپارات امین امیدوار در اینستاگرام

برچسب ها:
درج دیدگاه

+ 79 = 88