امین امیدوار

برنامه نویس وب سایت

مدرس

فریلنسر

مشاور تبلیغات

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

امین امیدوار

برنامه نویس وب سایت

مدرس

فریلنسر

مشاور تبلیغات

نوشته های بلاگ

نکاتی که طراحان وب به شما نمی گویند .

آبان ۲۵, ۱۳۹۷ آموزش, ارزهای دیجیتالی
نکاتی که طراحان وب به شما نمی گویند .

نکاتی که طراحان وب به شما نمی گویند . ( قسمت سوم )

بزرگترین معضل و بحث طراحان وب سایت و کارفرماها بحث سئو سایت یا عامیانه صفحه اول گوگل است .
یکی از دلایلی که باعث بوجود اومدن بی اعتمادی بین طراحان وب سایت و مدیران کسب و کارها شده است ، عدم رسیدن به قول هایی است که در قرارداد از طرف طراح وب سایت داده می شود و یا اینکه در زمان جلسات عقد قرارداد توضیحات کامل به مدیران داده نمی شود .

یه کم راجع به صفحه اول گوگل و بالا آمدن سایت صحبت کنیم .

صفحه اول گوگل

مدیران محترم کسب و کارهای آنلاین قرار گیری در بین ۱۰ نمایش صفحه اول موتور گوگل چند شرط لازم دارد و تا حاصل نشوند به هیچ عنوان شما صفحه اول را نخواهید دید .

نکته اول ) دامنه وب سایتی که برای شما به تازگی ثبت می شود دارای هیچ امتیازی از سمت گوگل نیست به همین دلیل نمی تونه در کنار رقبایی که ممکن از چند سال گذشته دامنه خود را ثبت کرده باشند ) 

نکته دوم ) قالب وب سایت (این بخش کاملا تخصصی است که در پست هایی جداگانه در موردش صحبت خواهم کرد ) .


مقاله مرتبط : قالب وب سایت آماده بهتره یا طراحی شده


نکته سوم ) محتوای تازه (یکی از دلایلی که یک سایت در بین رقبای خود قرار نمی گیرد استفاده از محتواهای کپی شده از سایت های دیگر است . در خیلی از کسب و کار ها زمانی که در حال بررسی جامعه رقبا هستم میبینم که به شدت کپی از مقالات سایت های مشابه زیاده و توقع وجود داره که کنار همون سایت قرار بگیرند . محتوای جدید و تازه ایجاد کنید متناسب با بازار هدفتون) .


مقاله مرتبط : چه محتوایی ، محتوای تازه است ؟


نکته چهارم ) لینک سازی های درست در میان مطالب سایت انجام شود . اگر علم بک لینک سازی مطالب بدرستی انجام نشود و گردش کاربر در بین صفحات سایت رخ ندهد ، صفحات وب سایت شما امتیاز نخواهد گرفت .

فروش آنلاین محصولات

و خیلی نکات ریز و درشت دیگر روی صحبتم ابتدا با مدیران کسب و کارهاست که تا جایی که امکان پذیر هست سطح اطلاعات خود را در این باره بالا ببرید و توقع نداشته باشید از فردای فعال شدن وب سایت دیده شوید و در جلسه عقد قرارداد با طراحان وب سایت خود در مورد این موضوعات صحبت کنید

طراحان وب سایت هم بهتر است که این اطلاعات را به طور کامل به مدیران کسب و کارها بدهند تا بعد از فعال شدن وب سایت با توجه به بازار تنگاتنگ رقابت توقع دیده شدن را به زودی نداشته نباشند .


مقالات مرتبط : نکاتی طراحان وب به شما نمی گویند ( قسمت اول )

مقالات مرتبط : نکاتی طراحان وب به شما نمی گویند ( قسمت دوم )


 

برچسب ها:
درج دیدگاه

− 1 = 5