امین امیدوار

برنامه نویس وب سایت

مدرس

فریلنسر

مشاور تبلیغات

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

امین امیدوار

برنامه نویس وب سایت

مدرس

فریلنسر

مشاور تبلیغات

نوشته های بلاگ

چطوری فروش آنلاین داشته باشم ؟ (۲)

بهمن ۲۰, ۱۳۹۸ آموزش, طراحی سایت
چطوری فروش آنلاین داشته باشم ؟ (۲)

چطوری فروش آنلاین داشته باشم ؟

سلام

در ویدئوی قبلی راجب این صحبت کردیم که ما یه محصولی رو میخوایم بفروشیم اما نمیدونیم چطوری ؟

راه حل اول این بود که فهمیدم ما باید یه بازار هدفی داشته باشیم تا بتونیم به اون بازار هدف بشناسیم . حالا بعد از اینکه بازار هدفمون رو شناختیم بایستی بدونیم که اون افراد که توی این بازار هدف هستند رو چطوری باید جذب کنیم 

مثال میزنم : یه شخصی میاد به ما میگه که آقا من فروشگاه کفش های ورزشی دارم ، وب سایت دارم ، اینستاگرام دارم و غیره ولی نمیدونم چی کار کنم که بتونم بیشتر بفروشم .

ما میگیم که شما اول باید بازار هدف داشته باشی به فرض مثال ما میگیم بازار هدف شما میشه مثلا کسانی که توی باشگاه انقلاب تهران ورزش می کنند این افراد که در این باشگاه تمرین می کنند ، افرادی هستند که درآمد مالی خوبی دارند پس من میتونم کفش هام  رو که قیمت بالایی دارند به اینا بفروشم اما نکته مهم اینه که حالا چطوری به این بازار هدف بفروشم .

آیا ورزشکارای باشگاه انقلاب مخاطب من هستند ؟

نکته خیلی مهم اینه که اقا من فهمیدم که میخوام به باشگاه انقلابی ها بفروشم اما آیا این افراد که اونجا ورزش می کنند ، پیج اینستاگرام من رو دارند ، وب سایت من رو می شناسند ؟ میدونند من این کفش رو می فروشم ؟

باشگاه انقلابی ها کجا خرید می کنند ؟

نکته دوم و خیلی مهم تر اینکه آیا اصلا این افراد که در باشگاه انقلاب تمرین می کنند کفش بخوان بخرن از اینستاگرام و وب سایت اقدام می کنند یا اینکه مثلا میرن تو خیابون شریعتی تهران و حضوری میرن داخل یک فروشگاه و خریدشون رو انجام میدن

این ویدئو رو ببینیم با هم جالبه !!

امین امیدوار در آپارات امین امیدوار در اینستاگرام
برچسب ها:
درج دیدگاه

40 + = 43